BCTS 1-6 EKONOMIJA IR EKOLOGIJA

Biologinis buitinių nuotekų valymo įrenginys pagamintas taip, kad būtų paprasta jį valdyti ir eksploatuoti. Valdymas įrengtas taip, kad BNVĮ gali prižiūrėti ir patys vartotojai. BCTS technologijos darbui nereikia jokių cheminių medžiagų ir žaliavų, nereikia pasirašyti brangių aptarnavimo sutarčių, neprivaloma kviesti specialaus transporto bei specialistų apžiūrai ir technologiniam aptarnavimui. Biologinio butinių nuotekų valymo įrenginio BCTS veikimui reikalinga tik elektros energija, kurios pagalba į sistemą tiekiamas oras.

EKOSERVIS kompanija ypatingą dėmesį skiria patogiai lengvai ir ekonomiškai BCTS įrenginių eksploatacijai:
■ Siūlome sistemą, nereikalaujančią papildomo buitinių nuotekų išvežimo. Visiškai nebereikia skirti lėšų susirenkančiam nuotekų dumblui išsiurbti ir išvežti specialiu transportu (kas yra pakankamai brangu).
■ Perteklinis dumblas pašalinamas retai, greitai, pigiai ir patogiai. Jis kaupiamas specialiame daugkartiniame maiše. Maišas yra patalpintas įrenginio viduje. Jį lengva ištraukti. Išsausintas perteklinis dumblas neturi blogo kvapo ir naudojamas kaip trąšos.
■ Valymo įrenginys gali būti statomas bet kurioje sklypo vietoje, nesirūpinant specialaus transporto privažiavimu (asenizacija).

EKOLOGIŠKAS IR EKONOMIŠKAS DAUGKARTINIO NAUDOJIMO MAIŠAS

NAUDOJIMO SCHEMA
1. Maišo įdiegimas į sistemą
2. Perteklinio dumblo vamzdžio pajungimas
3. Maišo užpildymas pertekliniu dumblu
4. Maišo savaiminis nusausinimas, iškėlimas ir jo turinio pašalinimas
5. Maišo praplovimas vandens srove