BCTS 8-90 EKONOMIJA IR EKOLOGIJA

Biologinis nuotekų valymo įrenginys pagamintas taip, kad būtų paprasta jį valdyti ir eksploatuoti. Valdymas įrengtas taip, kad BNVĮ gali prižiūrėti ir patys vartotojai (tam nereikia jokių specialistų pagalbos). Nuotekų valymo įrenginio BCTS technologijos darbui nereikia jokių cheminių medžiagų ir žaliavų, nereikia pasirašyti brangių aptarnavimo sutarčių, neprivaloma kviesti specialistų apžiūrai ir technologiniam aptarnavimui. BCTS įrenginio veiklai reikalinga tik elektros energija, kurios pagalba į sistemą tiekiamas oras, atliekama nuotekų recirkuliacija bei priežiūros procedūros.

EKOSERVIS kompanija ypatingą dėmesį skiria patogiai lengvai ir ekonomiškai BCTS nuotekų valymo įrenginių eksploatacijai:
■ Galimybė nuotekų valyklą įrenginėti etapais, nuotekų valymo įrenginius palaipsniui jungiant priklausomai nuo investicijų (vartotojų) plėtros.
■ Labai mažos išlaidos dėl susirenkančio nuotekų dumblo išsiurbimo ir išvežimo specialiu transportu (susidaro ženkli suma).
■ Perteklinis dumblas pašalinamas ypatingai retai, greitai. Jis kaupiamas specialiame rezervuare, kuris yra arba pačio nuotekų valymo įrenginio viduje arba šalia įrenginio.
■ Garantuojama, kad valymo sistema neskleis nemalonaus kvapo, o priežiūra ir aptarnavimas atliekamas nesusitepant rankų.
■ Nuotekų valymo įrenginyje įdiegta tik patikimų gamintojų ilgamžė įranga. Visos valymo įrenginių  dalys turi savo saugiklius, kurie užtikrins sistemos darbą įvykus nenumatytiems sistemos sutrikimams ar gedimams.

Maloniai kviečiame aplankyti jau veikiančias konteinerinius nuotekų valymo įrenginius.

Apie buitinių nuotekų valymo įrenginių įkainius ir kitus darbus rasite čia