BCTS 8-90 BENDRAS APRAŠYMAS

Našumas: 50 - 600 gyventojų, 7,5-100 m3/para
Biologinis nuotekų valymo įrenginys BCTS (Bio CompacT System) yra skirtas vandenims iš nedidelių vietinių taršos šaltinių valyti: sodo namų grupėms, kotedžų grupėms, individualiems namams arba grupėms namų, kaimo turizmo sodyboms, poilsio namams, viešbučiams, restoranams, bufetams, mokykloms, sporto ir poilsio centrams, dirbtuvėms. Valymas atliekamas biologiniu būdu, kur aerobinės bakterijos maitinamos pritekėjusiomis nuotekomis ir į sistemą pompuojamu oru. Biologinio valymo procesas išskirtinai paremtas aeracija, visiškai atsisakant fermentacijos procesų bei nemalonaus kvapo.

Biologiniai buitinių nuotekų valymo įrenginiai suprojektuoti nuo 50 iki 600 gyventojų ekvivalentui [GE], kai skaitoma, kad vienas gyventojas vidutiniškai per parą sunaudoja Q24 = 150 l/parą vandens, o nuotekų tarša siekia BDS5 = 60g/parą.

NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGINIŲ TECHNINIS SPRENDIMAS
Biologinis buitinių nuotekų valymo įrenginys pagamintas iš plastiko, BCTS korpusas suvirintas iš aukštos klasės polipropileno. Sutvirtinimai yra tiek iš vidinės tiek iš išorinės dalies. Kiekvienas nuotekų valymo įrenginys turi visas priemones, leidžiančias lengvai ir pigiai ją transportuoti ir įdeginėti. BCTS 8 - 90 sistemos matmenys neviršija kelių eismo taisyklėse leistinų parametrų, tad jį gali transportuoti paprastas krovininis transportas.

VISKAS VIENOJE NEDIDELĖJE TALPOJE
Nuotekų valymo įrenginys BCTS pagamintas iš stačiakampio rezervuaro. Rezervuaro viduje plastmasinėmis sienomis atskirtos mechaninio filtro, denitrifikacinės, nitrifikacinės ir separacinės zonos. Esant poreikui toje pačioje talpoje galima įrengti oraputės ar debitomačio zonas, išplėsti įrenginį aprūpinant perteklinio dumlo rezervuaru. Tokiu būdu sukūrtas technologinis sprendimas šalina biologinį užterštumą, azotą ir fosforą. BCTS sistema išsiskiria tyliu darbu, ilgalaikiškumu, paprastu ir taupiu aptarnavimu, kurį gali suteikti kiekvienas šeimininkas. Biologinio valymo produktai yra nekenksmingi ir juos galima išleisti į aplinką. Proceso eigoje susidarantis perteklinis dumblas savaime tankinamas sausinamas iki 4% sausumo.

NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGINIO SUDEDAMOSIOS DALYS
Biologinis reaktorius - vienoje konteinerinėje talpoje esanti technologija, susidedanti iš pirminio mechaninio valymo, denitrifikacijos, nitrifikacijos, separacijos kamerų. Pagal poreikį toje pačioje talpoje diegiami perteklinio dumblo tankintuvai, perteklinio dumblo rezervuarai, papildomi valymo ir dezinfekavimo elementai.

NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGINIO MONTAŽAS
Sistema sukurta taip, kad įrangos diegimas vyktų greitai ir pigiai. Bet kuriuo darbo režimo momentu galima lengvai prieti prie visų technologinių dalių bei atlikti priežiūra. Sistemos gali būti montuojamos tiek po žeme, tiek dalinai įkastos. Taip pat siūlome tiek atviras tiek uždaras sistemas (po stogu arba pastato viduje).

Apie buitinių nuotekų valymo įrenginių įkainius ir kitus darbus rasite čia