BCTS 100-1000 BENDRAS APRAŠYMAS

Našumas: 500 - 6 000 gyventojai, 100 - 1 200 m3/para
Biologinis nuotekų valymo įrenginys BCTS (Bio CompacT System) yra skirtas vandenims iš vidutinių taršos šaltinių valyti: kaimams, miesteliams, mikrorajonams, poilsio namams, visuomeninio maitinimo centrams ir kitiems dideliems objektams. Valymas atliekamas biologiniu būdu, kur aerobinės bakterijos maitinamos pritekėjusiomis nuotekomis ir į sistemą pumpuojamu oru. Biologinio valymo procesas išskirtinai paremtas aeracija, visiškai atsisakant fermentacijos procesų bei nemalonaus kvapo.

Biologinis nuotekų valymo įrenginys sukurtas taip, kad reikalautų kuo mažiau investicinių lėšų, o priklausomai nuo didėjančių nuotekų kiekio ir taršos yra galimybė taupiai išplėsti valymo sistemos pajėgumus. Lyginant su tradicinėmis nuotekų valymo įrenginiais šios technologijos diegimas yra paprastas ir ekonomiškas. Modulinės nuotekų valymo sistemos, diegiamos kaip keletą savarankiškai dirbančių valymo modulių, netrūkdančių plėsti, renovuoti bei administruoti valymo įrenginius priklausomai nuo bekeičiančių nuotekų kiekio bei taršos.

Šios konstrukcijos naudojimas ženkliai supaprastina ir palengvina nuotekų valyklos statymo ir diegimo darbus. Lyginant su tradicinėmis nuotekų valyklomis tokiu būdu pasiekiama didelių investicinių lėšų sutaupymo. Technologijos privalumas - investicinių lėšų taupymas diegiant valymo sistemą per kelis etapus:

NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGINIŲ TECHNINIS SPRENDIMAS
Techniniai sprendimai leidžia išnaudoti tiek cilindro tiek stačiakampio formos jau esamus rezervuarus. Maži modulinių nuotekų valymo įrenginiai matmenys bei kompaktiškumas leidžia integruoti sistemas į norimą vietovę, priklausomai nuo galimybių bei lėšų jas diegiant uždaroje patalpoje arba atvirai be stogo, įkasant į žemę arba suprojektuoti kaip antžeminę valyklą.

NUOTEKŲ VALYMO PROCESAS
Biologinio valymo procesas yra visiškai be kvapo. Nuotekų valymo įrenginys dirba be triukšmo, turi automatinį valdymą, yra ekonomiškas, reikalauja minimalios priežiūros tvarkant perteklinio dumblo produkciją. Nuotekų valymo įrenginiams pastoviai teikiamas techninis ir technologinis servisas.

SUDEDAMOSIOS DALYS
Biologinis reaktorius - vienoje konteinerinėje talpoje esanti technologija, susidedanti iš pirminio mechaninio valymo, denitrifikacijos, nitrifikacijos, separacijos kamerų. Pagal poreikį toje pačioje talpoje diegiami perteklinio dumblo tankintuvai, perteklinio dumblo rezervuarai, papildomi valymo ir dezinfekavimo elementai.

NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGINIŲ MONTAŽAS
Sistema sukurta taip, kad įrangos diegimas vyktų greitai ir pigiai. Bet kuriuo darbo režimo momentu galima lengvai prieti prie visų technologinių dalių bei atlikti priežiūra. Sistemos gali būti montuojamos tiek po žeme, tiek dalinai įkastos. Taip pat siūlome tiek atviras tiek uždaras sistemas (po stogu arba pastato viduje).

Apie buitinių nuotekų valymo įrenginių įkainius ir kitus darbus rasite čia